مــزایــــا

از مهمترین مزاياي پنل پيامک ارائه شده مي توان به عدم استفاده از تجهيزات خاص و ويژه اشاره نمود. پنل هاي طراحي شده بر روي اينترنت عرضه شده و تنها با استفاده از يک دستگاه رايانه متصل به شبکه اينترنت، کاربران مي توانند اقدام به ارسال پيامک کنند. شما به راحتی می توانید، در هر جایی که دسترسی به اینترنت دارید، با درج آدرس اینترنتی http://sms-city.ir با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه شوید و پیامک خود را ارسال نمائید. در زیـر به برخی از مـزایـای برجسته سامـانـه اشاره می کنیم.

  • ارسـال سریع و آسـان پیـامک
  • ایجاد زمان بندی برای ارسال پیـامک
  • ایجاد نظـر سنجی و بـرگــزاری مسابقات
  • ایجاد منشی و سیستم پـاسخگویی خودکـار
  • انتخاب منطقه و شهر مورد نظر برای ارسال پیامک
  • ارائـه وب سرویس اختصـاصی ویـــژه بـرنـــامـه نویسان

ایده ها و طرح های جدید :

در این سامـانـه از ایده ها و نو آوری هایی استفاده شده که کاملا بی نظیر بوده و حتی مشابه خارجی هم ندارد، بسیاری از این ایده ها توسط نمایندگان محترم ارائه شده و با استقبال توسط شرکت پیاده سازی و عملی گشته است به شکلی که هر مـاه بخش های زیادی به این سامـانـه اضافه شده که بخشی از نیاز سرویس دهندگان را برطرف می کند.

پوشش و یکپارچه سازی :

تمامی سامـانـه های مشابه قبل از این معمولا از یک یا حداکثر دو اوپراتور ( مثلا اوپراتور 1000 یا 3000 ) پشتیبانی می کردند، در این سامـانـه بستر به شکلی فراهم شده که کاربران با یک انتخاب ساده می تواند از کلیه اوپراتور های کشور ( خطوط 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 ، ارسال پیامک از خطوط ثابت، ارسال بین المللی، ارسال با نام تجاری و... ) همزمان و در یک سامـانـه استفاده نمایند. این امر علاوه بر سهولت و افزایش سرعت و کارایی، کاربران را از پرداخت چند هزینه بی نیاز نموده است.

کنترل و مانیتورینگ :

این سامانه مجهز به سیستم کنترل هوشمند و مانیتورینگ دقیق می باشد، این سیستم به ما کمک می کند که هرگونه تخلف قبل از وقوع شناسایی و به سرعت با آن برخورد گردد، سیستم فیلترینگ به لیستی از کلمات حساس می باشد، کاربر به محض تایپ کردن این کلمات سیستم هوشمند را فعال کرده و پس از اطلاع رسانی به واحد پشتیبانی نرم افزار قبل از ارسال پیامک حاوی این گونه کلمات پنـل کاربر مسدود می گردد، علاوه براین سیستم یکپارچه کنترل و مانیتورینگ به پشتیبان سامـانـه این امکان را می دهد که به سادگی کل پیامک های ارسالی را کنترل و در صورت مشاهده تخلف با کاربر متخلف برخورد کنند. علاوه بر کنترل عمومی یک بخش کنترل نیز در اختیار هر نماینده قرار می گیرد تا کاربران زیرمجموعه خود را مانیتور و کنترل نمایند.

امنیت و تشخیص هویت کاربران :

این سامانه از یکی از پرقدرت ترین روش های تشخیص هویت جهت حفظ امنیت کاربران بهره می گیرد، تمامی رمز های کاربران توسط متد MD5 داخل بانک اطلاعاتی کد گزاری شده و تدابیر امنیتی خاصی برای امنیت و حفاظت اطلاعات کاربران در نظر گرفته شده است. همچنین سامانه به صورت هوشمند با رمز دوم از بخش های حساس محافظت کرده و در صورتی که هرگونه موارد ناامنی در سیستم به وجود بیاید رمز دوم را از پشتیبان سوال می نماید.